ACE Logistics Latvia, SIA

ACE Logistics Latvia, SIA

"Kargo k-1", Mārupe, Mārupes nov., LV-2167 www.ace.lv
www.ace.lv

ACE Logistics Latvia – uzticami kravu pārvadājumi

2023. gada 12. janvārī 14:06

Uzņēmējdarbībā laiks ir nauda, tādēļ mēs rūpējamies par to, lai mūsu klientu kravas nonāktu galamērķī ātri un operatīvi. Laiks un plānošana īpaši svarīga ir brīžos, kad tiek veikta materiālu un preču piegāde – piegāžu kavēšanās var bremzēt ražošanas procesus vai pat radīt dīkstāvi, tādēļ ir vitāli svarīgi nodrošināt, lai kravu transporta ķēde darbotos bez pārtraukumiem un kravas tiktu nogādātas galamērķī noteiktajos termiņos. Mums ir būtiski nodrošināt ikvienam mūsu klientam ātrus, ērtus un uzticamus kravu pārvadājumus, palīdzot nogādāt kravas uz klientam nepieciešamo galamērķi visā pasaulē.

ACE Logistics Latvia ir daļa no ACE Logistics Group, Igaunijas kapitāluzņēmuma Tallinā, un uzņēmums savā nozarē darbojas jau vairāk nekā 25 gadus. Pateicoties lielajai pieredzei, kvalificētiem darbiniekiem un uzticamiem sadarbības partneriem, ACE Logistics Latvia spēj katram klientam piedāvāt tieši viņa situācijai efektīvāko un piemērotāko loģistikas risinājumu neatkarīgi no kravas apjoma un piegādes vietas. Mēs piedāvājam saviem klientiem kravu pārvadājumus, izmantojot auto, gaisa, jūras un dzelzceļa transportu, kā arī veicam muitas dokumentu noformēšanu, preču pārvadājumu apdrošināšanas formalitāšu organizēšanu un noliktavas pakalpojumus. 

Ātras piegādes uz Vāciju ar aceSpeed servisu 

Lai uzlabotu piegādes servisu un piedāvātos risinājumus, ACE Logistics Latvia piedāvā ātras un operatīvas piegādes no Latvijas uz Vāciju. Pārvadājumi tiek nodrošināti pa sauszemi, veicot  kravas piegādi 3 darba dienu laikā. Piegādes uz Vāciju tiek nodrošinātas katru darba dienu bez pārtraukumiem. AceSpeed ir ātrākais veids, kā nogādāt sūtījumu no Latvijas uz Vāciju, jo visiem aceSpeed sūtījumiem tiek nodrošināta prioritāra sūtījuma apstrāde termināļos. Eksporta mašīnas uz Vāciju izbrauc katru darba dienas vakaru, nogādājot tās centrālajā terminālī Berlīnē. Sazarotais un plašais terminālu tīkls Vācijā, ar vairāk nekā 40 termināļiem visos Vācijas reģionos, ļauj ātri nogādāt kravas visā  tās teritorijā. Standarta sūtījumu piegāde tiek veikta 4–5 darba dienu laikā, bet aceSpeed nodrošinās, ka jūsu sūtījums nonāks galamērķī 3 darba dienu laikā, ieskaitot sūtījuma paņemšanas dienu.

Kādēļ izvēlēties ACE Logistics Latvia? 

ACE Logistics Latvia ir svarīgi ne tikai nodrošināt kvalitatīvus kravu pārvadājumus, bet kļūt pat uzticamu ilgtermiņa sadarbības partneri saviem klientiem. Uzņēmuma loģistikas speciālisti ikvienam klientam sniedz konsultācijas un palīdz izvēlēties izdevīgāko piegādes risinājumu. Mēs nodrošinām iespēju izsekot kravu visā piegādes procesa laikā, lai mūsu klienti būtu informēti par to, kad krava ieradīsies galamērķī, un varētu tālāk plānot savu ražošanas procesu, atbilstoši piegādes termiņiem. Plašais sadarbības partneru tīkls ļauj mums nodrošināt sūtījumu piegādi visā pasaulē, kā arī mūsu klientiem nav jāsatraucas par kravas iekraušanu vai izkraušanu, kravas apdrošināšanu, muitas formalitāšu nokārtošanu vai izdevīgākā maršruta izvēli, jo to visu klientu vietā paveiks ACE Logistics Latvia loģistikas speciālisti. 


Ietaupiet sava uzņēmuma finanses un laiku, izvēloties pārvadājumu pakalpojumus no SIA Ace Logistics Latvia. Iepazīstieties ar mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem mūsu uzņēmuma mājaslapā vai sazinieties ar mūsu loģistikas speciālistiem (zvanot uz tālruni +371 67207049 vai rakstot uz e-pastu sales@ace.lv), kas informēs jūs par jūsu uzņēmumam piemērotākajiem un izdevīgākajiem loģistikas risinājumiem!  

 

Darba laiks

Atvērts

Pirmdiena: 9:00-18:00

Otrdiena: 9:00-18:00

Trešdiena: 9:00-18:00

Ceturtdiena: 9:00-18:00

Piektdiena: 9:00-18:00

Sestdiena: brīvdiena

Svētdiena: brīvdiena

Raksts

upload/100374/media/ace-logistics-baltikumi-kampaania-2021-scaled-1.jpg

ACE Logistics Latvia – uzticami kravu pārvadājumi

Uzņēmējdarbībā laiks ir nauda, laiks un plānošana īpaši svarīga ir brīžos, kad tiek veikta materiālu un preču piegāde. Ietaupiet sava uzņēmuma finanses un laiku, izvēloties pārvadājumu pakalpojumus no SIA Ace Logistics Latvia!

Atrašanās vieta