ASIA

Autoskola, SIA

Merķeļa 11-520, Rīga LV-1050 www.autoskolasia.lv

Mācies no jebkuras vietas pasaulē

2022. gada 30. maijā 15:01

Šobrīd cilvēki aizvien vairāk izmanto iespēju mācīties no jebkuras vietas pasaulē un sev vēlamā laikā. Iespēja mācīties attālināti ļauj apmeklēt kursus un lekcijas, kuras līdz šim daudzi neapmeklēja dažādu iemeslu dēļ – problēmas nokļūt uz kursu norises vietu, nav, kas pieskata bērnus, vēlamie kursi notiek pārāk tālu no dzīvesvietas un vēl daudzu citu personīgu iemeslu dēļ. Arī SIA Autoskola iet līdzi jaunākajām tendencēm nozarē un piedāvā jaunu un unikālu iespēju Latvijā – apgūt B kategorijas teorētiskās apmācības tiešsaistes platformā MACAM.LV. Tiešsaistes apmācību platforma nodrošina iespēju mācīties no jebkuras vietas pasaulē, kā arī mācību materiāliem ir iespējams pieslēgties jebkurā diennakts laikā. Tiešsaistes apmācību sistēmā ir iespējams apgūt 8 no 11 B kategorijas teorijas moduļiem. 

 

Kā notiek apmācību process tiešsaistē? 

Pēc līguma noslēgšanas ar autoskolu kursantam tiks piešķirtas piekļuves tiesības tiešsaistes apmācību platformai MACAM.LV. Apmācību saturu šajā platformā ir veidojuši Latvijas labākie un pieredzējušākie autoskolu pasniedzēji. Apmācības ir iespējams uzsākt uzreiz, negaidot, kad tiks izveidota nākamā apmācību grupa. Mācību tempu ikviens kursants var pielāgot savām vajadzībām un spējām – nodarbību materiāli sastāv no 10 līdz 15 minūšu gariem video. Tā kā kursants apmācības veic sev vēlamajā tempā, nav noteikts, ka nodarbība ir jāapgūst dienas laikā – katru nodarbību var apgūt pa daļām, kā arī katru video var noskatīties atkārtoti, lai labāk izprastu nodarbības tēmu. Apmācību materiāli ir pieejami gan latviešu, gan krievu valodā. Ja kāds satraucas, ka tiešsaistes mācību sistēma ir sarežģīta un ir labi jāpārzina digitālās tehnoloģijas, varam jūs nomierināt, jo mācības šajā platformā ir ļoti vienkāršas un neprasa nekādas papildu zināšanas. Ikvienam kursantam e-pastā tiks nosūtīta detalizēta informācija, kā pieslēgties apmācību platformai, kā arī ir pieejama lietošanas instrukcija, kurā ir atrodama visa veiksmīgai apmācību norisei nepieciešamā informācija. 

Ietaupi laiku un naudu – mācies tiešsaistē!

Kopumā tiešsaistes apmācību platformā var apgūt 8 no 11 mācību moduļiem. Mācību materiāli ietver skaidrojošus video, teorijas materiālus, lekciju video ierakstus un kontroljautājumus labākai vielas apgūšanai. Atlikušie trīs moduļi par satiksmes drošību būs jāapgūst klātienē. Pēc visu moduļu apgūšanas kursantam būs jānokārto autoskolas teorētiskais eksāmens, tieši tāpat kā tiem kursantiem, kuri apmācības apgūst klātienē. Tiešsaistes apmācību platforma ir lieliska iespēja, kā ietaupīt savus finansiālos resursus un laiku, padarot autovadītāja apliecības iegūšanu vēl vairāk pieejamu ikvienam Latvijas iedzīvotājam. Pēc teorētisko apmācību apgūšanas mūsu kursantiem tiek nodrošinātas praktiskās braukšanas apmācības ne tikai Rīgā, bet arī Jelgavas un Ogres filiālēs. Lai mūsu kursanti būtu pārliecināti par savām spējām veiksmīgi nokārtot CSDD eksāmenu, praktiskās apmācības notiek ar VW Golf markas automašīnām, kas ir identiskas CSDD eksāmena automašīnām. 

 


Izvēlies pieredzējušus instruktorus, individuālu pieeju un iespēju apgūt teorētiskās apmācības tiešsaistē – izvēlies SIA Autoskola! 

Raksts

upload/309670/media/01.jpg

Autovadītāja apliecības iegūšana – tava Jaunā gada svarīgākā apņemšanās

Mēs visi Jaunajā gadā apņemamies uzsākt jaunas lietas, dzīvot veselīgāk, sportot vairāk, bet mēs, SIA Autoskola kolektīvs, izaicinām tevi Jaunajā gadā kļūt par autovadītāju un iegūt B kategorijas vadītāja apliecību!

Atrašanās vieta