Turpinām strādāt klātienē!

Copy Pro, kopēšana, printēšana, iesiešana

Copy Pro, kopēšana, printēšana, iesiešana

Raiņa bulvāris 17, Rīga LV-1050 www.copypro.lv/
www.copypro.lv/

Lai mācīšanās būtu jautrāka!

2023. gada 22. augustā 11:13

Skolas gada sākums vienmēr tiek sagaidīts ar lielu prieku, jo atkal būs iespējams satikt sen neredzētos skolas biedrus, kā arī skolas soma ir pilna ar jaunām kladēm, burtnīcām, krāsām un rakstāmpiederumiem. Ja vēlies, lai tavs bērns izceltos uz citu fona, pārsteidz viņu ar personalizētām kladēm vai rakstāmpiederumiem! Augšupielādē fotoattēlus, pievieno tekstu un izveido īpašas personalizētās klades savam bērnam vai jaunietim. Tu vari izvēlēties ne tikai klades vāku attēlus, bet arī iekšlapu dizainu un krāsu. Ja tavam bērnam patīk zīmēt, ieskenē vai nofotografē viņa zīmējumus un ļauj sajusties kā māksliniekam. Klades ir pieejamas dažādos formātos un iesiešanas tehnikās – skavota vai iesieta spirālē. 

Vēl viena noderīga lieta ikvienam skolēnam būs mācību gada plānotājs. Lai arī šodien visi mājasdarbi un atzīmes tiek izlikti e-klasē, tomēr bez plānotāja iztikt nav iespējams. Plānotājs palīdzēs jūsu bērnam neaizmirst par pulciņiem, pārbaudes darbiem un citiem svarīgiem datumiem. Augšupielādē bildes, pievieno motivējošus novēlējumus, atzīmē ģimenes locekļu dzimšanas dienas vai citus jūsu ģimenei svarīgus datumus un parūpējies, lai tavs skolēns nekad nenokavē ieplānotos pasākumus! 

Lieliska dāvana savai klasei

Ja esi skolotājs, kas vēlas pārsteigt savus audzēkņus ar nelielu dāvaniņu par godu mācību gada uzsākšanai, pasūti personalizētus zīmuļus. Uzdrukā uz zīmuļa klases moto, kādu motivējošu citātu vai varbūt ko smieklīgu, kas taviem audzēkņiem liks pasmaidīt dienās, kad neiet tik labi, cik gribētos. Personalizēti zīmuļi ir lieliska un ekonomiska dāvana gan skolēniem, gan skolotājiem! Sūti savas vēlmes mūsu speciālistiem, kas sagatavos dizaina maketu atbilstoši tavām vēlmēm, un saņem zīmuļus 1–2 darba dienu laikā pēc dizaina saskaņošanas! 

 

Autors: Shutterstock.com

Saudzē savas grāmatas! 

Lai grāmatas, klades un darba burtnīcas nenobružātos mugursomās, iesakām parūpēties par tām un visas rūpīgi apvākot. Grāmatu un burtnīcu apvākošana pasargās tās no mitruma, skrāpējumiem, izbalēšanas vai dzeltēšanas, ievērojami pagarinot to mūžu. Īpaši svarīgi tas ir mācību grāmatām, jo tās tiek izmantotas gadiem ilgi, tādēļ ir ļoti būtiski saglabāt mācību grāmatas pēc iespējas labākā stāvoklī, lai arī nākamie skolēni tās saņemtu nenobružātas. 

Copy Pro izmantotie vāciņi ir izturīgi, un mācību gada beigās tos būs viegli noņemt. Gaidām tevi ciemos Rīgā, Raiņa bulvārī 17 un Dēļu ielā 4, kur uz vietas ir iespējams veikt apvākošanu. 

 

Ja dosies uz Copy Pro Dēļu ielā 4, ierodoties neaizmirsti piereģistrēt savu auto, jo Copy Pro klientiem pirmā stunda autostāvvietā ir bez maksas!

Darba laiks

Atvērts

Pirmdiena: 07:00-22:00

Otrdiena: 07:00-22:00

Trešdiena: 07:00-22:00

Ceturtdiena: 07:00-22:00

Piektdiena: 07:00-22:00

Sestdiena: 07:00-22:00

Svētdiena: 07:00-22:00

Raksts

upload/153382/media/personalizets-kalendars-1.jpg

5 idejas oriģinālai Ziemassvētku dāvanai!

Copy Pro mājaslapā jūs atradīsiet neskaitāmas mīļas, jautras, smieklīgas un nopietnas dāvanas saviem draugiem, kolēģiem un ģimenes locekļiem. Lai jums atvieglotu izvēli, Copy Pro komanda šogad ir izveidojusi savu personalizēto dāvanu TOP 5!

Preču zīmes

ES MĪLU FOTO

Atrašanās vieta