dlvi

davanuserviss.lv, internetveikals

Brīvības gatve 197, Rīga LV-1039 www.davanuserviss.lv

Vārda dienas apsveikumi: kā pārsteigt svētkos?

2022. gada 11. augustā 17:09

Svētku nekad nevar būt par daudz! Tieši tādēļ mēs varam būt laimīgi, ka varam svinēt ne vien dzimšanas dienas, bet arī vārda dienas. Kur svētki, tur apsveikumi un dāvanas. Taču nereti tieši īstā pārsteiguma sagatavošana gaviļniekam var sagādāt nopietnas raizes, īpaši tad, ja ir vēlme iepriecināt ar kaut ko oriģinālu. 

Plašā klāstā ir pieejami vārda dienas apsveikumi tiešsaistē, sniedzot iespēju smelties iedvesmu, kad ir jāuzraksta kartīte vai jānosūta apsveikums elektroniskā formātā.

Ja vēlaties apsveikumam pievienot arī kādu oriģinālu dāvanu, ieskatieties interneta vietnē www.davanuserviss.lv, kur atradīsiet oriģinālas un pārsteidzošas piedzīvojumu dāvanas visām gaumēm. 

Dāvanas gardēžiem 

Kā būtu ar kādu gardu vārda dienas dāvanu? Lūdzu! Ieprieciniet ar garšas baudījumu vīna telpā, kokteiļu pagatavošanas meistarklasi, gardu maltīti restorānā vai neaizmirstamām vakariņām tumsā. 

Pārsteigums zinātkārajiem 

Tiem, kuriem vienmēr patīk uzzināt ko jaunu, noteikti patiks kādi kursi vai meistarklases apmeklējums. Tā var būt gleznošanas meistarklase, individuāla nodarbība kāpšanas centrā vai smaržu gatavošanas meistarklase. Bet varbūt ir vērts padomāt par tādu iespēju kā brīvdienu nometnes apmeklējums? Pozitīvas emocijas un spilgti iespaidi garantēti! 

Piedzīvojumi aktīvās atpūtas cienītājiem 

Ir padomāts arī par dāvanu idejām aktīvās atpūtas cienītājiem. Tas var būt, piemēram, brauciens ar vučko Siguldas kamaniņu trasē, lidojums ar paraplānu vai lidmašīnu, brauciens ar kartingiem – iespēju ir tik daudz! 

Dāvanas mierpilnu brīžu baudīšanai 

Ja vārda dienas gaviļnieku vēlaties palutināt ar idillisku mieru, labs variants būs mierpilna atpūta ezera krastā, kāds SPA rituāls vai cita skaistumkopšanas procedūra, kas ļaus izbaudīt mirkli tikai sev. Ikdienas straujajā skrējienā tas ir ļoti svarīgi. 

Ja tomēr nav pārliecības, kādu dāvanu izvēlēties, laba iespēja būs dāvanu karte vai kāds no tematiskajiem dāvanu komplektiem, kas gaviļniekam sniegs izvēles brīvību un skaistas emocijas. 

Ja vēlaties iepriecināt ar oriģinālu dāvanu vārda dienā vai jebkuros citos svētkos, labākos piedāvājumus atradīsiet www.davanuserviss.lv. Turpat ir arī idejas vārda dienas apsveikumiem un citi noderīgi ieteikumi svētku sajūtas uzburšanai.

Atrašanās vieta