SIA "Discovery Logistics"

SIA "Discovery Logistics"

Ķekavas n., Ķekavas p., Ķekava, Gaismas 19, LV 2123 www.discoverylogistics.lv/muitas-brokeri
www.discoverylogistics.lv/muitas-brokeri

Muitas formalitāšu serviss "Discovery Logistics"

shutterstock_578363356,

Muitas brokeri

Muitas brokeri ir starpnieki starp valsti un kravas īpašnieku, kurš vēlas kravu ievest vai izvest no valsts. Muitas brokeri nodrošina visas noteiktās muitošanas darbības un veic normatīvajos aktos noteiktos nodokļu maksājumus. Tas ir komplekss darbību kopums, kam ir viens mērķis – nodrošināt augstvērtīgu preču un kravu importēšanu, eksportēšanu un tranzīta procedūras.

Muitas brokeri ar kravu saistītos dokumentus noformē ātri un profesionāli, tā samazinot kravu muitošanas ilgumu un uzlabojot sadarbību starp kravu īpašniekiem un muitas darbiniekiem.

Muitas brokeri sniedz visa veida atmuitošanas pakalpojumus, jebkurā muitas punktā, sniedz operatīvu palīdzību uzņēmumiem un privātpersonām, nodrošinot atmuitošanu gan nelieliem sūtījumiem, gan apjomīgiem kravas konteineriem. Speciālisti sagatavo visus nepieciešamos dokumentus importa / eksporta muitas formalitāšu nokārtošanai, tai skaitā muitas deklarāciju, nodokļu aprēķinu, dokumentus PVD robežkontrolei, preču ievešanai uz laiku un / vai pamatlīdzekļiem, CMR, iepakojuma lapu, HS kodus un cita veida dokumentus. Muitas brokerī arī sniedz konsultācijas par muitas procedūrām – importu, eksportu, tranzītu un loģistiku, veic nodokļu aprēķinu un konsultē par katram klientam individuāli piemērotākajiem risinājumiem.

SIA "Discovery Logistics" muitas brokeri ļaus ietaupīt laiku – nepieciešams tikai elektroniski iesniegt vai pārsūtīt kravas pavaddokumentus – pārējās darbības paveiks uzņēmuma speciālisti.

Lasiet vairāk: http://www.discoverylogistics.lv/muitas-brokeri

laptop_3196481_640

Muitas deklarācija

Muitas deklarācija ir darbība, ar ko persona noteiktā veidā un kārtībā paziņo par savu vēlmi precēm piemērot noteiktu muitas procedūru, vajadzības gadījumā norādot jebkurus īpašus pasākumus, kas būtu jāpiemēro.

Muitas deklarācija iedalāma vairākos veidos: standarta muitas deklarācija (elektroniska), vienkāršota muitas deklarācija, mutiska deklarācija.

Muitas deklarācija tiek izsniegta no muitas iestādes un šīs darbības kārto profesionāli muitas brokeri.

Lasiet vairāk: http://www.discoverylogistics.lv/muitas-brokeri

shutterstock_1150375223

Preču atmuitošana

Preču atmuitošana var radīt aizkavēšanos kravu pārvadāšanas procesā. Preču atmuitošana gan fiziskajām, gan juridiskajām personām notiek vispārējā kārtībā, piemērojot muitas procedūru – laišanu brīvā apgrozībā – aprēķinot maksājumus un noformējot muitas deklarāciju. Preču atmuitošanu var atvieglot un paātrinot, izmantojot muitas brokeru pakalpojumus.

Kravas atmuitošanai nepieciešami tādi dokumenti kā pilnvara, preču rēķins, transporta rēķins, transporta pavadzīme, tranzīta pavaddokuments.

Preču atmuitošana būs ātrāka, ja ir zināmi eksporta noteikumi – tie var atšķirties katrā valstī. Ir būtiski arī savlaicīgi sagatavot nepieciešamos dokumentus. Par starptautiskiem pārvadājumiem bieži nepieciešams maksāt importa nodokļus, tādēļ jau savlaicīgi jānoskaidro muitas izmaksas.

SIA "Discovery Logistics" sniedz visa veida atmuitošanas pakalpojumus visā Latvijas teritorijā, jebkurā muitas punktā, kā arī sniedz operatīvu palīdzību uzņēmumiem un privātpersonām, nodrošinot atmuitošanu gan nelieliem sūtījumiem, gan apjomīgiem kravas konteineriem.

Lasiet vairāk: http://www.discoverylogistics.lv/muitas-brokeri

 

Darba laiks

Atvērts

Pirmdiena: 00:00-24:00

Otrdiena: 00:00-24:00

Trešdiena: 00:00-24:00

Ceturtdiena: 00:00-24:00

Piektdiena: 00:00-24:00

Sestdiena: 00:00-24:00

Svētdiena: 00:00-24:00