Eira Group, SIA, Mēbeļu ražošana, furnitūra, bīdāmās sistēmas Liepājā

Eira Group, SIA, Mēbeļu ražošana, furnitūra, bīdāmās sistēmas Liepājā

Ādu 27, Liepāja, LV-3401 www.eiragroup.lv/
www.eiragroup.lv/

Sapņu virtuve zvana attālumā

2023. gada 28. decembrī 10:22

Ņemot vērā pēdējo 2 gadu ģeopolitiskos notikumus un straujo inflāciju, cilvēki aizvien vairāk izvēlas nevis lielas un plašas mājas vai dzīvokļus, bet ekonomiski izdevīgus un kompaktus projektus. Ja dzīvojamā platība ir ierobežota, ir ļoti būtiski to funkcionāli izplānot un iekārtot tā, lai telpā satilptu visas ieplānotās mēbeles un sadzīves tehnika, kā arī telpa būtu ērti lietojama un vizuāli pievilcīga. Kā būt drošam, ka virtuves zona tiks izbūvēta, ņemot vērā pieejamo platību, jūsu vēlmes un budžetu? Uzticiet virtuves izbūvi uzņēmumam, kas piedāvās kompleksu risinājumu, kas ietvers cepeškrāsnis, plītis, ledusskapjus, izlietnes, virtuves virsmas un skapīšus. Jums nebūs jāsatraucas par mērījumu veikšanu, virtuves iekārtas un sadzīves tehnikas izvēli, kā arī jūs varēsiet būt droši, ka saņemsiet kvalitatīvu tehniku un materiālus. 

Kādas priekšrocības sniedz sadzīves tehnikas piegāde?

Uzticot virtuves iekārtošanu speciālistiem, telpai tiks nodrošināta estētiskā vienotība. Izvēloties sadzīves tehniku un citas mēbeles virtuvei atsevišķi, jūs riskējat, ka, uzstādot tās vienā telpā, netiks iegūts vēlamais koptēls. Ja sadzīves tehnikas piegādi un virtuves iekārtas izbūvi veiks viens un tas pats uzņēmums, jums būs garantija, ka visi elementi – sākot no materiālu toņiem un beidzot ar dizaina stilu – būs savstarpēji saskaņoti. Tas ir īpaši svarīgi mūsdienu interjerā, kur tiek pievērsta uzmanība vissīkākajām detaļām. Ne mazāk svarīgs faktors ir ietaupītais laiks – jums nebūs jātērē savs laiks un enerģija, meklējot atsevišķus virtuves elementus no dažādiem piegādātājiem. Viss tiks plānots un realizēts vienas komandas vadībā, nodrošinot, ka gala rezultāts atbildīs jūsu vēlmēm un vajadzībām. Un, protams, ne mazāk svarīgs pluss – ja virtuves iekārtas uzstādīšanu un sadzīves tehnikas iegādi veiks viens uzņēmums, tad jums būs garantija, ka visi virtuves komponenti būs kvalitatīvi un saderīgi viens ar otru. 

 

Ilgtspējīgi virtuves risinājumi 

Iebūvējamo virtuves elementu izvēle no viena uzņēmuma ir ilgtspējīga izvēle. Uzņēmums, kas specializējas virtuvju izgatavošanā, parasti izmanto kvalitatīvus materiālus, kas kalpos gadu desmitiem ilgi. Iebūvējamās virtuves un kompleksa sadzīves tehnikas un virtuves elementu piegāde ļauj klientiem izvēlēties personalizētu dizainu un funkcionalitāti. Klienti var izvēlēties tieši viņiem nepieciešamās funkcijas, izmērus un stilu, tādējādi radot virtuvi, kas pilnībā atbilst viņu vajadzībām un dzīvesveidam un pēc pāris gadiem nebūs jāpārveido vai jāpārbūvē. Nereti pie mums vēršas klienti, kuri ir vēlējušies ietaupīt uz virtuves labiekārtošanas izmaksām un izvēlējušies iegādāties lētākās tirgū pieejamās virtuves mēbeles, kā rezultātā ātri vien skapīšu durvis vai atvilktnes neveras, kā nākas, vizuālais koptēls nav vizuāli pievilcīgs un virtuve nav ērta lietošanai. Šādā situācijā klientam ir divas iespējas – sadzīvot ar virtuvi, kas viņam nepatīk, vai veikt virtuves pārbūvi, atkal tērējot gan savus finanšu resursus, gan laiku un materiālus. Šī iemesla dēļ mēs aicinām jau sākotnēji  izvēlēties kvalitatīvu un individuāli izgatavotu virtuves iekārtu, kas ilgtermiņā būs ekonomiski izdevīgs un ilgtspējīgs risinājums. 

SIA Eira Group piedāvā izgatavot virtuves mēbeles pēc individuāla pasūtījuma, kā arī kompleksu virtuves tehnikas un elementu piegādi un uzstādīšanu. Ja vēlaties virtuvi, kas būs gaumīga, kvalitatīva un kalpos ilgi, izvēlieties SIA Eira Group! Sazinieties ar mūsu speciālistiem, un mēs ieteiksim jūsu budžetam un vēlmēm atbilstošu virtuves dizainu! 

Darba laiks

Atvērts

Pirmdiena: 9:00-18:00

Otrdiena: 9:00-18:00

Trešdiena: 9:00-18:00

Ceturtdiena: 9:00-18:00

Piektdiena: 9:00-18:00

Sestdiena: brīvdiena

Svētdiena: brīvdiena

Raksts

upload/321632/media/20190509-184910-1024x768.jpg

Sapņu virtuve zvana attālumā

Ja dzīvojamā platība ir ierobežota, ir ļoti būtiski to funkcionāli izplānot un iekārtot tā, lai telpā satilptu visas ieplānotās mēbeles un sadzīves tehnika, kā arī telpa būtu ērti lietojama un vizuāli pievilcīga. Kā būt drošam, ka virtuves zona tiks izbūvēta, ņemot vērā pieejamo platību, jūsu vēlmes un budžetu? Uzticiet virtuves izbūvi uzņēmumam, kas piedāvās kompleksu risinājumu!

Atrašanās vieta