Elien Spa, SPA salons

Elien Spa, SPA salons

Kaļķu 7-3.st., Rīga LV-1050 elienspa.lv/lv
elienspa.lv/lv

Masāžas procedūras Rīgā – enerģijai, relaksācijai un spēku atjaunošanai

2022. gada 19. maijā 16:34

Mūsdienu aktīvā cilvēka ikdiena bieži vien ir tik noslogota, stresa un izaicinājumu pilna, ka daudzi neiztur un piedzīvo izdegšanu – stāvokli, kad neko vairs negribas, nav spēka, nav motivācijas, cilvēks kļūst apātisks un miegains, pārņem depresīvas domas. Lai līdz šādam kritiskam stāvoklim nenonāktu, ir ļoti jāpiedomā pie dzīves balansa – lai tajā nav tikai darbs un pienākumi, bet arī ir iespēja atpūsties, atgūt spēkus un “uzlādēt baterijas”.

Bieži vien cēlonis cilvēka sliktajai pašsajūtai nav medicīnisks. Vienkārši ir pienācis laiks piešķirt sev kaut pavisam nelielu atvaļinājumu un nodot sevi prasmīgu masāžas un SPA procedūru meistaru rokās.

Atgūstiet līdzsvaru masāžas meistaru prasmīgajās rokās!

Pašā Vecrīgas sirdī, Kaļķu ielā 7, atrodas skaistuma un veselības studija Elien SPA – vieta, kur pavadītais laiks un saimnieku sirdssiltā attieksme ļaus uz brīdi aizmirst apkārt notiekošo. 

Ir masāžas un skaistumkopšanas saloni, kuru izveidotāji ieguldījuši lielus līdzekļus greznā interjerā vai ultramodernās tehnoloģijās. Arī tas ir ļoti labi, taču Elien SPA izveidotāji Vladimirs un Vija, speciālisti ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi, uzskata, ka izšķiroša nozīme ir tieši meistara roku darba kvalitātei un īpašajai enerģijas apmaiņai starp meistaru un klientu. 

Elien SPA meistaru prasmes un arī dabas dotie dziednieka talanti ir tālu izslavēti, vairums no salona klientiem tur pastāvīgi atgriežas jau gadiem ilgi. Vijas un Vladimira īpašos talantus ir novērtējuši gan rīdzinieki, gan pilsētas viesi, arī tādi sabiedrībā zināmi cilvēki kā Markus Riva, Ieva Adamss, Roberto Meloni, Vita Balčunaite un citi.

Masāžas procedūras un to terapeitiskie efekti 

Par masāžas procedūru ievērojamo terapeitisko efektu uz cilvēka veselības stāvokli zināja jau sensenos laikos dažādās kultūrās. Masāžas procedūras palīdz atslābināt savilktos plecu, muguras, kakla, kāju un citus muskuļus, mazina sāpes, uzlabo asinsriti un limfas atteci, palielina muskuļu elastību. Cilvēki sāk justies labāk jau pēc pirmās masāžas meistara apmeklējuma reizes – uzlabojas viņu darbaspējas, pašsajūta un pamazām atjaunojas garīgais līdzsvars. 

Klasiskā masāža ir viens no vispopulārākajiem un efektīvākajiem masāžas veidiem, kas  ieteicams pilnīgi visiem. Tā ne tikai sniedz iepriekš uzskaitītos terapeitiskos efektus, bet arī  palīdz atrisināt krampju un ķermeņa hipertonusa problēmu.

Ļoti iecienīta Elien SPA klientu vidū ir arī muguras masāža. Diemžēl daudziem mūsdienu cilvēkiem dzīvesveids ir diezgan mazkustīgs – gan darbs pārsvarā sēdošs, gan sporta nodarbības vai stiepšanās vingrinājumi nav ikdienas rutīnas sastāvdaļa. Rezultātā jau visai agrā vecumā par sevi atgādina muguras sāpes, kuru profilaksei masāža ir ļoti noderīga. 

Savukārt aktīviem sportiskiem, jo sevišķi tiem, kuri piedalās sacensībās, skrien garās distances vai mērķtiecīgi audzē muskuļu masu spēka treniņos, īsti vietā būs sporta masāža. Tā palīdzēs gan labāk sagatavot ķermeni atbildīgiem startiem, gan arī – mazināt muskuļu sāpes pēc intensīvas slodzes. 

Muskuļu sāpes un iekaisumu palīdz noņemt arī zviedru masāža – efektīva masāžas tehnika, kas balstās uz spēka un maiguma kontrastu.  

Masāžas un SPA procedūras relaksācijai 

Mūsdienu stresa un izaicinājumu pilnā ikdiena, negatīvi uzlādētas informācijas pastāvīga klātbūtne dara savu – daudzi cilvēki izjūt pastāvīgu trauksmi, cieš no miega traucējumiem, jūtas noguruši un depresīvi, viņiem ir pazeminātas darba spējas un vāja imunitāte. Arī šādu sūdzību gadījumā līdz psihiatra kabinetam vai nervu klīnikai nenonākt palīdzēs, piemēram, pretstresa masāža vai arī relaksējošā aroma masāža

Elien SPA ir ko piedāvāt arī tiem, kuri vēlas izbaudīt kādu neparastāku piedzīvojumu visām maņām. 

Ja jūs interesē ājurvēdas kultūras noslēpumi, tiem pietuvoties palīdzēs Abyanga vai Širodhara rituāluli. Abyanga masāža ir ājurvēdas rīta rituāls, kas pamodina enerģijas plūsmas un aizsargā ādu no ārējās vides iedarbības. 

Savukārt maģiskais Širodharas rituāls ar siltas eļļas palīdzību ieved klientu transam līdzīgā miera stāvoklī, kas palīdz uzveikt depresiju, trauksmes sajūtu, bezmiegu un hronisku nogurumu.

Dabas velšu dziedniecība un baudas 

Tiem, kuri savu rītu nevar iedomāties bez aromātiskas kafijas krūzītes un varbūt jau sen sapņo par Brazīlijas vai Kostarikas mūžīgo zaļumu un dzīvesprieku, ieteicams izmēģināt kafijas ķermeņa pīlingu. Šī procedūra maigi noloba atmirušās šūnas, dziļi attīra, baro un mitrina ādu, atver poras, aktivizē sārņu un toksīnu izvadīšanu, uzlabo mikrocirkulāciju un stimulē ādas šūnu atjaunošanos. 

Dziedniecisks spēks piemīt arī mūsu pašu dabas veltēm. Piemēram, griķu ārstnieciskās īpašības bija pazīstamas mūsu senčiem, bet Elien SPA speciāli izstrādātā griķu masāža īpaši ieteicama tiem, kurus nomoka osteohondroze un sāpes muskuļu un locītavu zonā.

Bet neglābjamie saldummīļi šo savu kaislību varēs izbaudīt ar katru ķermeņa šūnu, jo viņiem tiek piedāvātas tādas “garšīgas” procedūras kā medus masāža vai šokolādes SPA masāža

Šīs ne tuvu nav visas iespējas no Elien SPA plašā piedāvājuma klāsta. Atnāciet un pārliecinieties paši!

Arī tad, ja jubilejā vai svētkos vēlaties iepriecināt tuvu cilvēku, bet nezināt, ko labāk uzdāvināt, lieliska izvēle būs Elien SPA dāvanu karte!

 

elienspa.lv

www.facebook.com/elienspamassageriga

www.instagram.com/elien.spa

 

 

Massage treatment in Riga – for your energy, relaxation and rejuvenation

Everyday life of a modern active person is often so busy, full of stress and challenges, that many do not endure and experience burnout - no strength, no motivation, no desire for anything, a person becomes apathetic, sleepy and depressive. In order not to reach this critical point, it is necessary to pay regular attention to the work – life balance. Life should be made not only of work and responsibilities, but also – the chance to relax, regain strength and "recharge the batteries".

The cause of a person's malaise often is not medical. It's just time to give yourself a little break in the hands of skilled massage and SPA treatment professionals.

Get your balance in the skilled hands of massage masters!

In the very heart of Old Riga, Kaļķu Street 7, there is a beauty and health studio Elien SPA – the warm and cozy atmosphere of this place will let you to forget about everything outside for a while.

There are massage and beauty salons, the creators of which have invested heavily in luxurious interiors or state-of-the-art technologies. This is also fine, but the creators of Elien SPA Vladimir and Vija, professionals with more than 30 years of experience, believe that the quality of the master's handiwork and the energy exchange between the healer and the client are most important. 

The skills of Elien SPA massage professionals and the natural talents of the healer are far praised, most of the salon's customers have been returning there for years. The special talents of Vija and Vladimir have been appreciated by both Riga citizens and guests, including such well-known people as Markus Riva, Ieva Adams, Roberto Meloni, Vita Balčunaite and others.

Massage treatments and their therapeutic effects

The significant therapeutic effect of massage treatment on human health was already known in ancient times in various cultures. Massage treatments help to relax the tightened shoulders, back, neck, legs and other muscles, reduce pain, improve blood circulation and lymph flow, increase muscle flexibility. People start to feel better even after the first visit to the massage professional – their working capacity and well-being improves, and mental balance is gradually restored.

Latvian traditional classical massage is one of the most popular and effective types of massage, which is recommended absolutely for everyone. It not only provides the therapeutic effects listed above, but also helps solve the problem of seizures and hypertension of body. 

Back, neck and shoulder massage is very popular among Elien SPA clients as well. Unfortunately, nowadays the lifestyle of many people is relatively sedentary, and sports or stretching exercises are not part of their daily routine. This often results in back pain from a very early age. For prevention of which back massage is useful.

On the other hand, for active athletes, especially those who participate in competitions, run long distances, or purposefully grow muscle mass in power workouts, sports massage will be the right choice. It will help to prepare the body better for important races, as well as to reduce muscle pain after intense exercise.

Swedish massage – an effective massage technique based on the contrast between strength and softness – also helps to remove muscle pain and inflammation.

Massages and SPA treatments for relaxation

Today's stressful and challenging life style, the constant presence of negative information makes doesn’t go without consequences – many people feel constantly anxious, experience sleep disorders, feel tired and depressed, have reduced working capacity and weak immunity.

In the case of such complaints, for example, antistress massage or relaxing aroma massage will help you not to get to the psychiatrist's office or nerve clinic.

Elien SPA has also something to offer for those who are keen on unusual adventures involving all the senses.

For those interested in the secrets of Ayurvedic culture, the ritual of Abyanga or Shirodhara will help you get closer. Abyanga massage is an Ayurvedic morning ritual that awakens energy flows and protects one’s skin from the external environment.

In turn, the Ajurvedic Shirodhara ritual will bring you into a trance-like state of peace with the help of warm oil. This treatment helps to overcome depression, anxiety, insomnia and chronic fatigue.

Healing power of natural delights and pleasures

For those who cannot imagine their morning without an aromatic cup of coffee, and perhaps have been dreaming about the eternal summer and vibrant wibes  of Brazil or Costa Rica, it is recommended to try coffee body peeling. This treatment gently exfoliates dead cells, deeply cleanses, nourishes and moisturizes the skin, opens pores, activates the removal of contaminants and toxins, improves microcirculation and stimulates skin cell regeneration.

The natural gifts of Latvia do have healing powers as well. For example, the healing characteristics of buckwheat were familiar to our ancestors, but the specially developed buckwheat massage at Elien SPA is especially recommended for those who suffer from osteochondrosis and pain in the muscle and joint area.

Desperate sweet lovers have a chance to enjoy this passion with every cell of their body, because they are offered such “tasty” treatments as honey massage or chocolate SPA massage.

These are far not all of the treatment options at Elien SPA. Come and make sure for yourself!

Also, the Elien SPA gift card will be a great choice to please your loved ones! 

Darba laiks

Atvērts

Pirmdiena: 10:00-22:00

Otrdiena: 10:00-22:00

Trešdiena: 10:00-22:00

Ceturtdiena: 10:00-22:00

Piektdiena: 10:00-22:00

Sestdiena: 10:00-22:00

Svētdiena: 10:00-22:00

Raksts

upload/361179/media/antistress-massage-4.jpg

Kādu masāžas veidu izvēlēties – iesaka pieredzējuši meistari

Pašā Rīgas sirdī, Kaļķu ielā 7, atrodas skaistuma un veselības studija Elien SPA – burvīga oāze, kur pavadītais laiks un saimnieku sirdssiltā attieksme ļaus uz brīdi aizmirst apkārt notiekošo. 

Atrašanās vieta