HO Estate, SIA

HO Estate, SIA

"Kļavulapas", Mārupe, Mārupes nov., LV-2167 hoestate.lv/
hoestate.lv/

HO Estate – vairāk nekā nekustamo īpašumu apsaimniekošana

2024. gada 2. maijā 13:52

Mūsu uzņēmums specializējas nekustamo īpašumu pārvaldībā un apsaimniekošanā, piedāvājot plašu pakalpojumu klāstu. HO Estate nekustamo īpašumu speciālisti ir pieredzējuši plaša spektra nekustamo īpašumu apsaimniekošanā – sākot no ražošanas ēkām un autotransporta apkopes tehniskajiem centriem līdz pat lieliem loģistikas kompleksiem un autostāvvietām. Mēs iedziļināmies katras nozares specifikā un pieejam katram objektam ar individuālu attieksmi, nodrošinot, ka jūsu nekustamais īpašums tiek pārvaldīts efektīvi un atbilstoši visām nozares prasībām un standartiem. Tomēr HO Estate pakalpojumi neaprobežojas  tikai ar nekustamā īpašuma uzturēšanu un uzraudzību, telpu un teritoriju uzkopšanu, tehnisko apkopi, drošības nodrošināšanu, kā arī īpašuma finanšu pārvaldību – papildus visiem iepriekš minētajiem pakalpojumiem HO Estate saviem klientiem nodrošina biroju nomu, kā arī dažādu apjomīgu projektu realizāciju, piemēram, saules elektrostacijas parka realizācijas projektu ar ALTUM līdzfinansējumu, viesnīcas ēkas atjaunošanu, autostāvvietu izbūvi un nodošanu ekspluatācijā. Mēs strādājam ciešā sadarbībā ar mūsu klientiem, lai izprastu viņu vajadzības un izstrādātu pielāgotus risinājumus, kas optimizē izmaksas un paaugstina īpašuma vērtību nākotnē.

 

HO Estate aktuālo projektu apskats 

Mūsu komanda var lepoties, ka 2024. gads ir uzsākts jaudīgi. Esam aptvēruši jaunas darbības sfēras, un šobrīd ir uzsākti darbi trīs jaunos objektos – dienesta viesnīcā Jelgavā, Amber rezidencē Jūrmalā un saules elektrostaciju parkā Mārupē. Jelgavā, Prohorova ielā 11, esam uzsākuši dienesta viesnīcas apsaimniekošanu un pārvaldīšanu, kur pēc remontdarbu pabeigšanas plānots atklāt viesnīcu ar 130 vietu kapacitāti, nodrošinot mājīgu un mūsdienīgu vidi ikvienam viesim. Arī pēc renovācijas darbu noslēguma HO Estate turpinās apsaimniekot dienesta viesnīcas ēku un veiks arī operatora funkcijas. Savukārt Mārupē tiek realizēts ambiciozs saules elektrostacijas parka projekts ar 0.413 MW kopējo jaudu. Ne mazāk svarīgs ir mūsu projekts Jūrmalā, Strēlnieku prospektā 42, – Amber Rezidence. Šī projekta realizācija piedāvās klusu un mierīgu vidi tiem, kuri vēlas dzīvot jūras tuvumā, vienlaicīgi dzīvojot vietā ar labu infrastruktūru. 

 

Uz attīstību virzīts nekustamo īpašumu uzņēmums 

Visticamāk, gandrīz ikviens uzņēmums sola konkurētspējīgas cenas un augstu pakalpojumu kvalitāti, tomēr mēs aicinām jūs izvērtēt potenciālā apsaimniekošanas uzņēmuma materiāltehnisko bāzi un cilvēkresursus. HO Estate var lepoties ar 22 speciālistu komandu, kas ne tikai veiks apsaimniekošanas darbus, bet arī nodrošinās būvdarbu organizēšanu un juridisko nodrošinājumu. Mūsu komandā ir gan celtniecības speciālisti, pārvaldnieki un juristi, gan elektriķi, santehniķi un traktortehnikas vadītāji, tādēļ mums nav nepieciešams piesaistīt ārpakalpojumu sniedzējus, lai nodrošinātu visus mūsu klientiem nepieciešamos pakalpojumus. Mūsu gatavību nodrošināt pilna spektra apsaimniekošanas pakalpojumus pierāda arī plašais tehniskais parks – HO Estate ik gadu turpina investēt jaunu tehnikas vienību, instrumentu un transporta iegādē. Šobrīd mūsu komanda veiksmīgi attīsta, apsaimnieko un iznomā komercīpašumus vairāk nekā 20 000 m² platībā – arī jūsu īpašums var būt mūsu klientu sarakstā!

Sazinieties ar mums, un kopīgi pārrunāsim, kā HO Estate komanda var attīstīt jūsu nekustamo īpašumu! 

Raksts

upload/362001/media/biroja-darbs.jpg

Darba modeļi pēc pandēmijas – darbs klātienē, hibrīdais vai attālināts darbs: plusi un mīnusi, vispārējās tendences

Uzņēmumi un organizācijas apsver dažādu darba modeļu plusus un mīnusus, kas attiecas uz darbu klātienē, daļēji attālināto un pilnīgi attālināto darbu. Katram no tiem ir savas priekšrocības un trūkumi. Ko katrs no šiem modeļiem nozīmē darba devējam un darbiniekam? 

Atrašanās vieta