• Informācija
 • Karte
 • 33 attēli
 • 1 raksts
 • AS "Jungent Latvia" – oficiālais Shell eļļu un smērvielu izplatītājs

  Jungent_Shell_ellas_un_smervielas,

  Lai kādā nozarē darbotos uzņēmums, tā īpašniekam ir regulāri jārūpējas par sava biznesa procesu nepārtrauktību, tātad – jānodrošina viss nepieciešamais, lai iekārtas, tehnika un komerctransports pie jebkuras slodzes darbotos maksimāli efektīvi un veicinātu uzņēmuma rentabilitāti. Lai to panāktu, būtisks ir profesionāls tehniskais atbalsts, kā arī tehnikai atbilstošas augstas kvalitātes eļļas un smērvielas.

  Jau ilgus gadus veiksmīga un stabila sadarbība teju ar visu nozaru uzņēmumiem ir AS "Jungent Latvia", kas ir "Shell" – pasaules vadošā naftas produktu un ķīmisko vielu ražotāja – oficiālais pārstāvis Latvijā un Baltijas valstīs. "Jungent Latvia" darbojas kā vairumtirgotājs, apgādājot visdažādāko darbības jomu uzņēmumus ar "Shell" eļļām un smērvielām, kas palīdz uzlabot ražošanas iekārtu un transporta veiktspēju, kā arī pagarina to kalpošanas laiku. Pateicoties uzņēmuma komandas pieredzējušajiem nozaru ekspertiem, klientiem vienmēr tiek nodrošināts augsta līmeņa serviss un profesionālas konsultācijas par tehnikas eļļošanu un atbilstošāko smērvielu izvēli.

  Par uzņēmumu

  Shell

  Vairumtirdzniecības un izplatīšanas kompānija "Jungent Latvia" savu darbību uzsāka 1996. gadā, piedāvājot mazumtirdzniecības, farmācijas un citu nozaru uzņēmumiem Baltijā un ārvalstīs ļoti plašu un daudzveidīgu pirmās nepieciešamības preču sortimentu no vadošajiem zīmoliem. 2007. gadā "Jungent Latvia" kļuva arī par "Shell" eļļu, smērvielu un citu tehnisko šķidrumu oficiālo pārstāvi Baltijā, pārņemot "Shell" smērvielu izplatīšanu no uzņēmuma "Shell Latvia". "Jungent Latvia" mātes uzņēmums ir "JNG Investments", iepriekš "Jungent Group", kam Baltijā ir vēl divi meitas uzņēmumi – "Jungent Estonia" un "Jungent Lietuva".

  Efektīvi tehniskie risinājumi un profesionāls atbalsts

  Shell_industrialas_ellas

  Jebkura uzņēmuma veiksmīgā darbībā ļoti nozīmīgu lomu spēlē sadarbības partneri, uz kuriem var paļauties, un tāds ir arī "Jungent Latvia", kas nodrošina tikai oriģinālus un pārbaudītus augstākās kvalitātes produktus un profesionālu servisu saviem klientiem. Savas darbības laikā "Jungent Latvia" ir ieguvis plašu sadarbības partneru loku, kam uzņēmums sniedz efektīvas rekomendācijas ražošanas iekārtu, komerciālā transporta gudrai uzturēšanai un ekspluatācijas laika pagarināšanai. Kā "Shell" oficiālais pārstāvis "Jungent Latvia" jau vairāk nekā 12 gadus palīdz celt darba efektivitāti rūpniecības, tirdzniecības un servisa uzņēmumiem autobūves, agrotehnikas, kuģniecības un aviācijas nozarēs.

  Komanda

  Jungent_Latvia_AS_komanda

  "Shell" produktu oficiālā izplatītāja "Jungent Latvia" komandā strādā lieliski eļļu un smērvielu speciālisti, kas tieši sadarbojas ar "Shell" tehnisko šķidrumu ekspertiem. Katrai nozarei uzņēmumā ir savs tirdzniecības pārstāvis, kas var ieteikt vislabākos un efektīvākos risinājumus. Vai tā būtu industriālā, enerģētikas vai transporta joma, uzņēmuma speciālisti spēs atbildēt uz jebkuru jautājumu par piemērotākajiem produktiem klienta tehnikai. "Jungent Latvia" darbinieki, var teikt, ir vietējie eļļu un smērvielu eksperti, kas var nodrošināt kvalitatīvas konsultācijas sarežgītos tehniskos jautājumos, saistītos ar iekārtu uzturēšanu.

  Tāpat "Jungent Latvia" lepojas ar to, ka komandas sastāvā joprojām strādā daudzi vēl no "Shell Latvia" laikiem – tie ir cilvēki ar vairāk nekā 12 gadu pieredzi eļļu un smērvielu tirdzniecības, distribūcijas un servisa apkalpošanas jomās. Lojāli un zinoši darbinieki – tā ir milzīga vērtība, pateicoties kurai "Jungent Latvia" var garantēt augsta līmeņa klientu apkalpošanas servisu un profesionālu atbalstu.

  Produkti un pakalpojumi

  Helix_Lubricant

  "Jungent Latvia" klientiem piedāvā oriģinālas "Shell" smērvielas un eļļas, kā arī dažādus komplektējošos produktus no pasaulē populāriem brendiem, piemēram, "NB Quality" tehniskās apkopes ķīmiju un "Oread" smērvielu absorbentus. Uzņēmuma plašajā sortimentā ir plaša pielietojuma tehniskie šķidrumi – auto ķīmija, transmisijas eļļas, smēres, hidrauliskie šķidrumi un motoreļļas, kā arī aviācijas motoreļļas, turbodzinēju eļļas un smērvielas.

  Hidraulika

  Pateicoties ilggadējai pieredzei eļļu un smērvielu vairumtirdzniecībā, "Jungent Latvia" komanda sniedz arī profesionālu tehnisko atbalstu un ekspertu konsultācijas, piemēram, kā optimizēt eļļu un smērvielu sortimentu un nodrošināt to pareizu uzturēšanu. Tāpat "Shell" oficiālais pārstāvis klientiem iesaka piemērotākos tehniskos šķidrumus, kas sniedz tādus ieguvumus un pievienoto vērtību kā enerģijas ekonomija, ilgāks eļļas maiņas intervāls, samazināts tehnikas dīkstāves laiks, kā arī zemākas ekspluatācijas un uzturēšanas izmaksas.

  Ellas_stavokla_monitorings

  Viens no klientu vidū ļoti pieprasītiem pakalpojumiem ir eļļas stāvokļa monitorings. Ar tā palīdzību iespējams novērtēt eļļas un arī pašu iekārtu nolietojumu, redzēt, kāds ir piesārņojuma, metālu un citu piemaisījumu daudzums eļļā. Īsāk sakot, – eļļas analīze ļauj noteikt izmantotās eļļas nolietojumu attiecībā pret jaunu eļļu. Eļļas tests tiek veikts, paņemot no tehnikas eļļas paraugu un nosūtot to uz neatkarīgu SGS laboratoriju Francijā. Balstoties uz saņemtajiem rezultātiem, "Jungent Latvia" klientiem sniedz detalizētu skaidrojumu un tālākās rekomendācijas – vai eļļu var turpināt lietot vai tā tomēr nekavējoties jāmaina, lai izvairītos no tehniskām problēmām un no tām izrietošajām negatīvajām sekām. Šo pakalpojumu bieži izvēlas uzņēmumi, kas darbojas ražošanas un kravas transporta jomās.

  Lubematch

  Vēl viens noderīgs "Jungent Latvia" pakalpojums, ko var izmantot ne tikai uzņēmēji, bet arī ikviens, kam ir zināšanas par savu tehniku, ir eļļas meklētājs "Shell Lube Match". Tas ir speciāls rīks, kas ļauj atrast piemērotāko eļļu gan vieglajiem auto un motocikliem, gan furgoniem un kravas transportam, gan arīdzan industriālajai un agrotehnikai. "Shell Lube Match" ir ļoti vienkāršs un saprotams lietošanā – ir tikai jāizvēlas atbilstošā kategorija, jāievada tehnikas marka un modeļa numurs, un meklētājs atbilstoši tehnikas specifikācijām ieteiks piemērotākos eļļu un smērvielu variantus. Savukārt, ja kāda iekārta vai transports meklētājā nav atrodami, veikt eļļas un smērvielu izvēli ar prieku palīdzēs "Jungent Latvia" zinošie darbinieki.

  Auto_apkope

  "Jungent Latvia" rūp ne tikai savi klienti, bet arī viņu piedāvāto produktu/ pakalpojumu gala patērētāji – vieglo automašīnu īpašnieki. Lai auto kalpotu ilgi un bez raizēm, "Jungent Latvia" aicina izvēlēties auto apkopes līdzekļus, eļļas un smērvielas tikai no drošiem tirgotājiem. "Shell" produktus iespējams iegādāties daudzās auto preču tirdzniecības vietās Latvijā, taču lielākai pārliecībai par produktu oriģinalitāti noteikti ir vērts vērsties pēc padoma pie "Jungent Latvia" speciālistiem, kas būs priecīgi palīdzēt.

  Savukārt, ja tiek meklēts uzticams auto serviss, droši var iegriezties pie "Jungent Latvia" sadarbības partneriem – "Shell Helix" auto servisiem, kas pieejami visās Baltijas valstīs. Autoservisos strādā lieliski savas nozares speciālisti, kas turklāt ir īpaši apmācīti un ieguvuši augstu zināšanu līmeni jautājumos par "Shell" produktiem. Auto ķīmija, eļļas un smērvielas "Shell Helix" autoservisos pieejamas ļoti bagātā klāstā, tāpēc servisa apmeklētāji var būt droši, ka saņems ne tikai profesionālu auto apkopi un remontu, bet arī atbilstošus "Shell" risinājumus jebkuras markas automašīnai.

  9 galvenie iemesli, kāpēc vērts kļūt par "Jungent Latvia" partneri

  Sadarbiba

  • Viens no vadošajiem uzņēmumiem ar zināšanām par eļļu un smērvielu lietojumu dažādās nozarēs;
  • Kvalitatīvu tehnisko šķidrumu piedāvājums, kas garantē augstu pievienoto vērtību biznesam;
  • Plašs un ātri pieejams eļļu un smērvielu klāsts vietējās noliktavās;
  • Ātra preču piegāde uz jebkuru vietu Baltijā;
  • Izcils klientu serviss;
  • Godprātīga attieksme un individuāla pieeja katram klientam;
  • Profesionāls atbalsts, konsultācijas un apmācības eļļu un smērvielu tirdzniecībā;
  • Aktīva iesaistīšanās klientu mārketinga aktivitātēs;
  • Stabils sadarbības partneris.

  Jungent_logo
   
  Shell_logo


  Ja vēlaties uzsākt sadarbību vai vienkārši saņemt profesionālu padomu, sazinieties ar AS "Jungent Latvia",  un uzņēmuma speciālisti ar prieku atbildēs uz visiem Jūs interesējošajiem jautājumiem!