KSIA

Kate, SIA

Čiekurkalna 1. līnija 6, Rīga LV-1026 www.kate.lv

3 noderīgi padomi, kā iekārtot biroju

2022. gada 22. augustā 14:13

Darbs ir vieta, kur tiek pavadīts diezgan daudz laika, tādēļ tad, kad tiek iekārtotas biroja telpas, ir jāpadomā par vairākiem faktoriem, kas būs svarīgi darbinieku komfortam un produktivitātei. Kā visveiksmīgāk iekārtot biroju? Par to raksta turpinājumā. 

Novērtējiet savas iespējas un vajadzības 

Izvērtējiet darba un arī telpu specifiku, lai saprastu, kas jums nepieciešams, lai darba dienas aizritētu ērti un produktīvi. 

Telpas iekārtojums būs atkarīgs arī no biroja tipa. Piemēram, vai tas ir slēgtā, atvērtā tipa vai uz aktivitātēm balstīta tipa birojs. Zinot to, kāda veida biroju plānots iekārtot, būs vieglāk pieņemt lēmumus attiecībā uz mēbelēm un citu elementu izvēli. 

Izvēlieties ērtas un funkcionālas mēbeles 

Liela nozīme ir arī pareizi piemeklētām  mēbelēm. To izvēle, protams, atkarīga no biroja darba specifikas, bet galds un krēsli birojam ir neatņemama ikvienas darba vietas sastāvdaļa. Izvēloties šīs svarīgās mēbeles, pievērsiet uzmanību to ergonomiskumam un praktiskumam. 

Šobrīd dažādu veidu mēbeles pieejamas plašā izvēlē. Tās atšķiras gan cenu, gan kvalitātes ziņā. Tomēr gan galdi, gan biroja krēsli ir tie elementi, uz kuru rēķina noteikti taupīt nevajadzētu, jo no to kvalitātes atkarīga darbinieka pašsajūta, veselība un darbaspējas. 

Izvēloties biroja mēbeles, pievērsiet uzmanību arī to stilam. Vislabāk izvēlēties mēbeles vienotā stilā un krāsu gammā. Tas nodrošinās harmoniskāku atmosfēru, turklāt būs arī praktiski, jo ļaus mēbeles vajadzības gadījumā mainīt vietām un pārkārtot, izvairoties no situācijas, kad kāda mēbele neiederas pārāk atšķirīga stila dēļ. 

Nodrošiniet labu apgaismojumu

Iekārtojot darba vietu, jāpadomā arī par labu apgaismojumu. Tam jābūt pietiekami spilgtam, taču tajā pašā laikā  nekaitīgam. Pareizi izvēlēts apgaismojums ļauj saglabāt produktivitāti, mazina miegainību. Izvērtējiet savas vajadzības, lai piemeklētu visatbilstošākos risinājumus. 

Ja ir pienācis laiks iekārtot biroju, ieskatieties mēbeļu salona "Kate" piedāvājumā, kur atradīsiet kvalitatīvus biroja krēslus, galdus un citas mēbeles modernas un funkcionālas darba vietas iekārtošanai. Uzziniet vairāk un iepazīstieties ar plašo mēbeļu klāstu internetā  www.kate.lv

Raksts

upload/2/media/pascala-innovation-living-visi-divani.jpg

Moderni, funkcionāli dīvāni – "Kates" plašais piedāvājums

Mēbeļu salons “Kate” sadarbojas ar dāņu un itāļu mēbeļu dizaineriem un piedāvā salonā iegādāties daudzus mūsdienīga dizaina dīvānu modeļus. 

Atrašanās vieta