"K.E.D.R.", SIA, kravas autoserviss

"K.E.D.R.", SIA, kravas autoserviss

Maskavas 450h, Rīga, LV-1063 www.kedrtruck.lv/
www.kedrtruck.lv/

Kravas autoserviss "K.E.D.R."

2018. gada 19. martā 10:59
bremzuremonts,

Bremžu remonts

Bremžu remonts nodrošinās vienmērīgu bremžu darbību, kas ir viens no būtiskākajiem braukšanas drošības priekšnosacījumiem. Bremžu diagnostika un remonts jāveic pietiekami regulāri, lai autovadītājs būtu pārliecināts par savas automašīnas bremžu tehnisko stāvokli.

Bremžu remonts ietver sevī bremžu kluču nomaiņu, cilindru un suportu maiņu vai remontu, bremžu pārbaudi, regulēšanu un bremžu sistēmas šķidruma maiņu.

Kravas autoserviss "K.E.D.R." parūpēsies, lai automašīnas bremžu sistēma vienmēr būtu labā tehniskā stāvoklī. Savlaicīgi veikts bremžu remonts paildzinās to kalpošanas ilgumu.

Lasiet vairāk: http://www.kedrtruck.lv/#pakalpojumi

kravasserviss

Kravas autoserviss

Kravas autoserviss nodrošina kravas auto – automašīnu, kas paredzētas dažādu apjomīgu gabalkravu, beramkravu un lejamkravu pārvadāšanai – pilnu servisu. Kravas autoserviss "K.E.D.R." piedāvā visu veidu autoservisa pakalpojumus. Servisa centrā augsti kvalificēti meistari savlaicīgi un kvalitatīvi veiks tehnisko apkopi un nepieciešamo remontu, tostarp detaļu un agregātu maiņu, krāsošanu, kā arī argona metināšanas darbus. Kravas autoservisā pieejamas arī kravas rezerves daļas no tādiem ražotājiem kā Volvo, DAF, Renault, Scania u.c.

Ja automašīna ir cietusi avārijā, kravas autoservisā ir iespējams spēkratu pilnībā atjaunot. Kravas autoserviss "K.E.D.R." sadarbojas ar visām Latvijas apdrošināšanas kompānijām.

Kravas autoservisā tiek veikts dažāda veida kravas automašīnu remonts, tajā skaitā arī restaurēšana. Kravas autoserviss "K.E.D.R." parūpēsies, lai transports vienmēr atrastos ceļā.

Lasiet vairāk: http://www.kedrtruck.lv/#pakalpojumi

kravasremonts

Kravas automašīnu remonts

Kravas automašīnu remonts tiek veikts kravas autoservisā. Kravas automašīnu remontā ietilpst kravas auto sagatavošana CSDD apskatei, kravas auto diagnostika, bremžu, starpbalstu, ritošās daļas, pārnesuma kārbas, sajūga un puspiekabju remonts, kā arī turbīnu restaurācija.

Kravas automašīnu remonts paredz arī argona metināšanu – degvielas bāku restaurāciju, alumīnija metināšanu, restaurēšanu, alumīnija disku un čuguna metināšanu.

Kravas automašīnu remonts ļauj pilnībā atjaunot spēkratu, kas ir cietis autoavārijā. Kravas autoserviss "K.E.D.R." sadarbojas ar visām Latvijas apdrošināšanas kompānijām.

Lasiet vairāk: http://www.kedrtruck.lv/#pakalpojumi

Preču zīmes

DAF
RENAULT
SCANIA
IVECO
MAN
BPW
SAF
ROR