Turpinām strādāt klātienē!

Logi24, SIA

Logi24, SIA

Jukuma Vācieša 1 k-1, Rīga LV-1021 www.logi24.lv/lv
www.logi24.lv/lv

Iestiklot savu lodžiju no šī gada ir daudz vienkāršāk

2023. gada 27. novembrī 17:44

Jautājums par lodžiju iestiklošanu ir bijis aktuāls jau gadiem. Iepriekš lodžiju iestiklošanai bija jāiesniedz būvniecības ieceres dokumenti un jāsaņem atļauja no vietējās būvvaldes. Tas ievērojami apgrūtināja lodžiju iestiklošanu, jo šādas birokrātiskās prasības ne tikai paildzina ieceres realizēšanu, bet arī sadārdzina procesu, jo projekta izveides un saskaņošanas izmaksas nebūt nav zemas. Ne mazāk svarīgs jautājums ir par kopējo pilsētvides tēlu, jo šobrīd katrs dzīvokļa īpašnieks varēja iestiklot lodžiju pēc saviem ieskatiem, bet tagad ir izstrādāts vienots pašvaldības stiklojuma projekts, kas ļaus radīt skaistu vizuālo koptēlu un novērsīs gadījumus, ka katra lodžija ir iestiklota savā stilā. Jaunā kārtība attiecas uz otrās un trešās grupas mājām, un šobrīd lodžiju aizstiklojuma tipveida projekti ir izstrādāti 103., 104., 119., 464., 467. un 602. sērijas mājām. 

 

Autors: Shutterstock.com

Ko darīt ar nelikumīgi iestiklotām lodžijām? 

Nav nozīmes, pirms cik gadiem lodžija ir iestiklota, ja tā ir iestiklota bez būvniecības dokumentācijas sagatavošanas, tā ir un būs nelikumīga būvniecība. Šajā gadījumā dzīvokļa īpašniekam ir pienākums nekavējoties pārstiklot lodžiju atbilstoši tipveida projekta prasībām. Aicinām nekavēties ar nelikumīgi iestikloto lodžiju pārstiklošanu, jo gadījumos, kad būvniecība ir veikta bez saskaņošanas būvvaldē, tiek uzsākts administratīvā pārkāpuma process un atbildīgo personu var sodīt ar naudas sodu. Šī iemesla dēļ mēs iesakām iedzīvotājus veikt lodžiju pārstiklošanu, pirms to ir pamanījušas atbildīgās institūcijas. 

 

Autors: Shutterstock.com

Uzlabo savu dzīves vidi ar iestiklotu lodžiju! 

Lodžija ļaus jums palielināt sava dzīvokļa dzīvojamo platību, kā arī radīs vizuāli pievilcīgu koptēlu visai dzīvojamajai mājai. Aicinām ikvienu uzlabot savu dzīves vidi un padarīt skaistāku pilsētvidi, iestiklojot savu lodžiju! 

Logi24 piedāvā saviem klientiem lodžiju iestiklošanu, izmantojot augstas kvalitātes videi draudzīgus materiālus, vācu un poļu profilus un vācu furnitūru. Esi viens no vairāk nekā 65 000 klientu, kas izvēlas uzticēt logu un durvju uzstādīšanu Logi24 komandai! 

 

Raksts

upload/204698/media/76.jpg

Iestiklot savu lodžiju no šī gada ir daudz vienkāršāk

Ir izstrādāts vienots pašvaldības stiklojuma projekts, kas ļaus radīt skaistu vizuālo koptēlu un novērsīs gadījumus, ka katra lodžija ir iestiklota savā stilā. Jaunā kārtība attiecas uz otrās un trešās grupas mājām, un šobrīd lodžiju aizstiklojuma tipveida projekti ir izstrādāti 103., 104., 119., 464., 467. un 602. sērijas mājām. 

Preču zīmes

aluplast
kbe
rehau quality
alumil
assa abloy
bic
brugmann
dorma
dr.hahn
gealan
geze
gu
hautau
hoppe
maco
pilkington
ponzio
roto
schuco
siegenia
trocal
valness
vbh
veka
velux
vorne
wink haus
wital

Atrašanās vieta