"santehnika1.lv", SIA, "SP Trade"

"santehnika1.lv", SIA, "SP Trade"

Hipokrāta 55, Rīga, LV-1079

26246868

santehnika1.lv/

 • Informācija
 • Karte
 • 2 raksti
 • Labākās masāžas vannas meklējumos

  masazas_vannas_3,

  Vai vēlaties relaksēties mājās, neapmeklējot dārgas masāžas un SPA centrus? Noteikti, ka jā! Tad ir jāiegādājas masāžas vanna – tas būs labs risinājums. Masāžas vannas priekšrocības ir neskaitāmas. Atpūšoties masāžas vannā, cilvēks jūtas atpūties un stress pazūd. Tiek piedāvātas dažādu dizainu un dažādu cenu vannas, tāpēc noteikti atradīsiet sev piemērotāko. Taču, ja vēlaties uzzināt vairāk par vannas iegādi, noteikti izlasiet šo rakstu!

  Kāpēc izvēlēties džakuzi? Galvenais iemesls, kāpēc cilvēki izvēlas masāžas vannas, ir iespēja relaksēties mājās tieši tāpat, kā to varētu darīt dārgā SPA. Burbuļvanna uzlabo asinsriti un mazina stresu. Līdz ar to tiek uzlabota cilvēka pašsajūta, kā arī mazinās celulīts un nogurums. Bieži vien šādas vannas tiek lietotas pēc traumām. Pirms vannas lietošanas tomēr jāpārliecinās, vai masāžas vanna ir paredzēta jums, jo, piemēram, asinsvadu slimniekiem, kā arī grūtniecēm relaksēties burbuļvannā nav ieteicams.

  Masāžas vannas cena. Šāda veida vanna ir diezgan ekskluzīva prece. Lētāks džakuzi maksās aptuveni 1000 eiro. Taču dārgāks – trīs ar pusi tūkstošus. Jo dārgāka prece, jo vairāk bonusu un ekstru būs. Dārgākām vannām ir daudz dažādu veidu sprauslu. Dažām vannām pat iespējams apgaismojums, skārienjutīgs panelis un vēl daudzas iebūvētas funkcijas. Laba izvēle ir pirkt džakuzi vannas, kas maksā vidējo summu – 2000 eiro. Džakuzi būs ļoti praktisks, lieliski lietojams un labas kvalitātes pirkums. Vannai par šādu cenu būs LED apgaismojums, ūdens un gaisa sprauslas. Ienāc sadaļā "Masāžas vannas" un nopērc masāžas vannas, kādas vēlies tieši tu, jo šeit noteikti atradīsi kaut ko sev piemērotu!

  Vanna – dizaina elements? Jā, tieši tā! Pat tad, ja vannasistaba ir maza, iespējams iegādāties tādu džakuzi, kas interjeru papildinās. Taisnstūra veida masāžas vanna ir labs variants. Iespējams iegādāties taisnstūrveida vannu ar noapaļotiem vai arī ar kantainiem stūriem. Piecstūrainas vannas parasti ir lielākas, līdz ar to labāk iederēsies plašākā telpā, tieši tāpat kā pusapaļa vanna, kuru novieto stūrī. 

  Kopšana un lietošana. Hidromasāžas vannas iegāde bieži vien var sagādāt problēmas, jo piedāvājums ir ļoti plašs. Tas ir svarīgs process, jo tieši tad izvēlēsieties sev piemērotu santehnikas preci. Vēl ir jāpadomā par to, vai spēsiet džakuzi kopt atbilstoši prasībām. Kopšana sākas jau tad, kad vannu piepildāt ar ūdeni. Jāpārbauda, vai ūdens ir pietiekami mīksts. Ciets ūdens caurules ātri padarīs netīras un līdz ar to tās nekalpos ilgi. Džakuzi nebūtu vēlams pievienot vannas sāli, eļļas vai vannas bumbas, jo tas kopšanu un tīrīšanu padarīs tikai grūtāku. Hidromasāžas vannas jātīra ar maigiem tīrīšanas līdzekļiem. To nav ieteicams darīt ar skābiem līdzekļiem.

  Labākais santehnikas internetveikals
  Santehnika1.lv