VA Motors, SIA, TEXACO eļļas un smērvielas Rīgas noliktava OILTEH

VA Motors, SIA, TEXACO eļļas un smērvielas Rīgas noliktava OILTEH

Bukultu 5c (iebraukšana no Bukultu A/s Dambis transporta vārtiem), Rīga, LV-1005 oilteh.lv
oilteh.lv

Kvalitatīvas un piemērotas motoreļļas izvēle

2022. gada 31. maijā 15:27

Motoreļļas funkcijas nebeidzas tikai ar motora detaļu “ieeļļošanu”, motoreļļa nodrošina:

  • kustīgo detaļu virsmu atdalīšanu vienu no otras,
  • motora kustīgo daļu dzesēšanu,
  • eļļas plūsma aiznes diluma un piesārņojuma daļiņas uz eļļas filtru,
  • novērš metālu korozijas veidošanos no sadegšanas produktu veidotajām skābēm.

Tas viss rada iespēju principiāli darboties tādam mehānismam kā iekšdedzes dzinējs, un, ja lieto kvalitatīvas Premium klases motoreļļas, tas nopietni pagarina motora lietošanas ilgumu un samazina izmaksas par remontiem. Ja eļļošanas sistēma darbosies slikti, tad motora detaļas nebūs pareizi eļļotas, starp tām veidosies berze, uzkrāsies nogulsnes, detaļas nodils un deformēsies. Bez motoreļļas uz priekšu neripos ne motocikls, ne automašīna, tas ir skaidrs visiem, bet kādu motoreļļu vislabāk izvēlēties savam transportlīdzeklim? 

Motoreļļu piedāvājums patiesi ir plašs, un apjukt tajā ir ļoti viegli. Lai saprastu, kāda motoreļļa būs piemērota jūsu auto vai motociklam, ir jānoskaidro, kādi ir ražotāja norādītie motoreļļai nepieciešamie specifiskie rādītāji. Motoreļļas izvēli nosaka gan dzinēja tips, izmantotā degviela, izmantošanas veids un auto izmērs, gan slodze, kāda tiek radīta uz motoru tā darbības laikā, gan ekspluatācijas apstākļi un klimats. Īpaša uzmanība ir jāpievērš eļļas viskozitātes rādītājam. Motoreļļas SAE klasifikācijas viskozitātes rādītāji norāda to, cik viskoza vai plūstoša eļļa būs zemās temperatūrās zem 0 °C grādu atzīmes un kāda tā būs temperatūrās pie 100 °C. Attiecīgi – ja eļļa aukstumā kļūs pārāk viskoza, starterim būs nepieciešama lielāka jauda, lai pagrieztu kloķvārpstu, kas bremzēsies viskozas eļļas dēļ, un pēc aukstā starta paies zināms laiks (pat vairāki desmiti sekunžu), lai eļļas plūsma sāktu apskalot un aizsargāt visas kustīgās daļas. Savukārt augstās temperatūrās eļļa nedrīkst kļūt pārāk šķidra, lai nodrošinātu nepieciešamo eļļas slāni, kas atdala kustīgās daļas vienu no otra un nepieļauj sauso berzi. 

 

Samazini izmaksas, veicot eļļas monitoringu

Eļļas analīzes palīdzēs noteikt motora tehnisko stāvokli, kā arī pēc eļļas analīzēm varēs konstatēt defektu izraisītājus un noteikt iespējamos risinājumus. Eļļas monitorings ļaus ievērot optimāli atbilstošus eļļas maiņas intervālus, sniedzot iespēju maksimāli paildzināt eļļas nomaiņas laiku, savlaicīgi plānot apkopes un uzzināt vairāk par tehnikas pareizu ekspluatāciju. Analīzes sniegs pietiekami detalizētu informāciju, lai noteiktu iespējamos defektu izraisītājus – ārējo piesārņojumu, šķidruma termisko degradēšanos, viskozitātes izmaiņas, diluma daļas un piedevu izstrādāšanos. Ja vēlies uzzināt par visām izmaiņām, kas notiek dzinējā (vai transmisijā, vai citos mehānismos), lai savlaicīgi novērstu iespējamos defektus un ietaupītu uz remonta izmaksām – piesakies uz eļļas monitoringu jau laikus! 

Izvēlies zināšanas un kvalitāti! 

Katram ražotājam ir noteikti savi specifiskie rādītāji, kādi ir nepieciešami motoreļļai. Lai lieki nelauzītu galvu un nemeklētu ražotāja rokasgrāmatu vai netērētu laiku, meklējot nepārbaudītu informāciju forumos, konsultējies ar profesionāļiem, pirms izvēlies savai automašīnai vai motociklam piemērotāko motoreļļu. 

Atceries – kvalitatīvi produkti un savlaicīgs eļļas monitorings ļaus ietaupīt tavu naudu un laiku! 

Izvēlies zināšanas un kvalitāti, izvēlies SIA VA Motors

Darba laiks

Atvērts

Pirmdiena: 8:30-17:30

Otrdiena: 8:30-17:30

Trešdiena: 8:30-17:30

Ceturtdiena: 8:30-17:30

Piektdiena: 8:30-17:30

Sestdiena: brīvdiena

Svētdiena: brīvdiena

Raksts

upload/91370/media/auto-sagatavosana-ziemai.jpg

Vieglā auto sagatavošana ziemai ar piemērotāko antifrīzu no OILTEH noliktavas

Visu veidu antifrīzus, tehniskos šķidrumus, pretkorozijas līdzekļus, dažādas eļļas vieglajam un smagajam autotransportam, motociklu eļļas, lauksaimniecības, industrijas un kompresoru eļļas, baltās un pārtikas rūpniecības eļļas, gāzes dzinēju motoreļļas, konsistentās ziedes piedāvā OILTEH. Ielūkojies mūsu mājaslapā www.oilteh.lv un atrodi sev piemērotākos produktus!

Preču zīmes

Petro-canada
TEXACO
OILTEH
MOL

Atrašanās vieta