AKM Trans, SIA, auto transportēšana, pārvadāšana

AKM Trans, SIA, auto transportēšana, pārvadāšana

Rumbula, Kaudzīšu 58, Stopiņu p., Ropažu n., LV-2121 www.akmtrans.lv
www.akmtrans.lv

"AKM Trans" – auto transportēšana un pārvadāšana

2018. gada 13. augustā 11:40

Automašīnu transportēšana

Automašīnu transportēšana var būt nepieciešama dažādās situācijās: iegādāta jauna automašīna, jāpārved savs, ģimenes vai darba auto. Ja automašīna ir iegādāta izsolēs, dīleru centros vai autosalonos, ir jāveic visa apmaksa un jānosūta visa nepieciešamā informācija, kas vajadzīga automašīnu tirgotājiem, un tikai tad automašīnu transportēšana var noritēt veiksmīgi.

Ikviens vēlas, lai automašīnu transportēšana ir ātra un izdevīga, tomēr ir jāņem vērā daži faktori: automašīnu izmērs un apjoms, automašīnas atrašanās vieta, automašīnas tehniskais stāvoklis. Tas viss var ietekmēt automašīnu transportēšanas ilgumu un cenu.

Automašīnu transportēšana tiek veikta "AKM Trans". Klientam aizpildot pieteikumu un sazinoties ar uzņēmumu, tiek nodrošināta veiksmīga automašīnu transportēšana.

Lasiet vairāk: http://akmtrans.lv/pakalpojumi.html

Autors: 1

Automašīnu transportēšana no Eiropas

Automašīnu transportēšana no Eiropas ir kļuvusi par diezgan ierastu lietu daudziem. Eiropa ir pavērusi ne tikai salīdzinoši brīvas iespējas ceļošanai, bet arī tirdzniecībai, tādēļ automašīnu transportēšana no Eiropas ir pieprasīta daudzās valstīs. Tie var būt daudzi labvēlīgi faktori, kādēļ tiek iegādāta automašīna citā Eiropas valstī un nepieciešama automašīnu transportēšana no Eiropas: cena, mašīnas modelis un kvalitāte.

Vai mašīna ir tikko iegādāta, vai arī ir nepieciešams pārvest savu auto, sagatavojot nepieciešamos dokumentus un sazinoties ar uzticamu auto pārvadāšanas uzņēmumu, automašīnu transportēšana no Eiropas kļūst pavisam vienkārša un ērta.

"AKM Trans" piedāvā uzticamus auto pārvadāšanas pakalpojumus. Iepriekš sazinoties ar klientu par ērtāko auto pārvadāšanas laiku un citiem jautājumiem, tiek veikta automašīnu transportēšana no Eiropas, un klientam par to vairs nav jāuztraucas.

Lasiet vairāk: http://akmtrans.lv/pakalpojumi.html

Autors: bz

Vieglo automašīnu transportēšana

Vieglo automašīnu transportēšana ir "AKM Trans" darba ikdiena. Uzņēmumam ir iekārtas, kuru tehniskās iespējas ļauj vienlaikus pārvadāt 10 – 11 vieglās automašīnas.  "AKM Trans" profesionālie autovadītāji nodrošina visu, lai vieglo automašīnu transportēšana ir kvalitatīva un ātra. 

Vieglo automašīnu transportēšana ir iespējama gan no, gan uz dažādām valstīm. Klienta interesēs tiek piedāvāta automašīnu apdrošināšana pārvadājuma laikā, lai vieglo automašīnu transportēšana būtu droša un ērta. 

Katram klientam ir individuāla situācija un vēlmes, tādēļ ir svarīgi, lai vieglo automašīnu transportēšana tiek uzticēta profesionāļiem, kas nodrošina piemērotāko pieeju un labāko risinājumu.

Lasiet vairāk: http://akmtrans.lv/pakalpojumi.html

Atrašanās vieta