dlvi

davanuserviss.lv, internetveikals

Brīvības gatve 197, Rīga, LV-1039 www.davanuserviss.lv

Dāvanu servisa piedāvājums svētkos

2021. gada 3. novembrī 09:15

Neatkarīgi no tā kam un kādos svētkos ir nepieciešams atrast un iegādāties dāvanu, tas mēdz būt stresa un pārdomu pilns notikums ikvienam. Ne tādēļ, ka būtu grūti atrast preces un pakalpojumus, kas būtu ideāli dāvināšanai, bet, galvenokārt, tādēļ, ka ir šaubas par to, ka saņēmējam dāvana patiks un būs tai reāls pielietojums. Katrs no mums zina, cik neveikli ir saņemt dāvanas, kas pēc tam, stāvot plauktā, krāj putekļus. Mūsdienās, kad cilvēkiem ir pieejams viss, ko sirds kāro, mantiskās vērtības nav tik svarīgas, jo grūti iedomāties, kas vēl trūkstu. Šī iemesla dēļ pieprasītas ir kļuvušas elektroniskās dāvanu kartes, kas dāvā romantiskus, garšīgus un neaizmirstamus piedzīvojumus.

Ideālā dāvana vislabākajiem cilvēkiem
Katra diena var būt kā svētki. Šī iemesla dēļ arī esošajā dāvanu klāstā varat ieraudzīt dāvanas, kas paredzētas ikvienai dzīves situācijai. Mūsu dzīvē ir daudz vairāk svētku un notikumu par dzimšanas dienām, Ziemassvētkiem un dažādām radu jubilejām. Piemēram, ja jādodas uz kāzām, aizmirsīsim gultas veļu un servīžu dāvināšanu un atbalstīsim jauno pāri viņu vēlmēs vai uzdāvināsim skaistu kopīgu piedzīvojumu romantiskai atpūtai vai, piemēram, lidojumu ar gaisa balonu. Ikviena māmiņa Māmiņdienā novērtēs iespēju izcilai relaksācijai SPA vai dodoties uz masāžu, savukārt tēti jebkuros svētkos novērtēs braucienu ar superauto, makšķerēšanas meistarklases vai barberšopa apmeklējumu, lai sejas rota iegūtu jaunu izskatu.

Kā es saņemšu dāvanu karti?
Elektronisko dāvanu karšu saņemšana ir pavisam vienkārša, jo visa informācija tiek nosūtīta uz e-pastu. Ir iespējams informāciju izprintēt, lai svētkos pasniegtu to taustāmā veidā, vai to var pasniegt elektroniski. Dāvanu karšu izmantošanas termiņš ir ilgs – vidēji 3 gadi. Tas ir gana ilgs laiks, lai varētu atrast iespēju dāvanu karti likt lietā sev ērtā un piemērotā laikā, jo skaidrs, ka dažādas aktivitātes ārpus telpām ir vēlme piedzīvot gada siltākajā periodā, ja, piemēram, dāvana ir saņemta ziemā. Ja dāvanā tiek pasniegts dāvanu komplekts, tad dāvanas saņēmējam ir gana daudz laika, lai izdomātu, ko no visa plašā klāsta izvēlēties.

Uzzini vairāk – https://www.davanuserviss.lv/

 

Atrašanās vieta