Rīgas SOS serviss

Rīgas SOS serviss

Hipokrāta 35, Rīga, LV-1079 rigassosserviss.lv
rigassosserviss.lv

Atslēgu serviss – steidzams risinājums neparedzētās situācijās

2021. gada 13. septembrī 15:27

Ir dažādas situācijas, ko paredzēt nav iespējams. Nozaudēta mājokļa atslēga vai sabojāta automašīnas slēdzene var pamatīgi izsist no līdzsvara un radīt virkni neērtību, tādēļ šīm situācijām nepieciešams ātrs un efektīvs risinājums. Un te palīgā nāk atslēgu serviss. 


Durvju atvēršana 
Ja gadījies pazaudēt mājokļa atslēgu vai durvis ir bojātas, Rīgas SOS Serviss palīdzēs! Durvju atvēršana var būt aktuāla vairāku iemeslu dēļ:

  • bojāta slēdzene;
  • nolauzta atslēga;
  • pazaudēta mājokļa atslēga.

Visas šīs situācijas atrisināt palīdzēs labs atslēgu serviss. 

Svarīgi ņemt vērā, ka durvju atvēršana tiek veikta tikai pēc tam, kad persona ir apliecinājusi savas tiesības atrasties konkrētajā nekustamajā īpašumā. 

Auto atvēršana 
Pakalpojums, kas aktuāls daudziem auto īpašniekiem, ir auto atvēršana. Tas vajadzīgs tad, ja:

  • bojāta pults vai atslēgas elektronika;
  • auto durvis bloķējas;
  • auto atslēga bojāta vai nozaudēta. 

Auto atslēgu serviss https://rigassosserviss.lv/auto-atversana/ var palīdzēt visos šajos gadījumos! 

Rigassosserviss.lv  risinājums dažādās situācijās 
Ja pazudušas mājokļa vai automašīnas atslēgas, sabojāta slēdzene un vajadzīgs durvju remonts, sazinieties ar Rigassosserviss.lv speciālistiem! Kā var nojaust, šis durvju serviss pieejams Rīgā un tās rajonā. 

Auto durvju atvēršana 
Viens no Rigassosserviss.lv sniegtajiem pakalpojumiem ir auto durvju atvēršana. Neatkarīgi no tā, kāds ir iemesls  sabojātas durvis vai nozaudēta auto atslēga , pieredzējušie servisa darbinieki spēs tam atrast vislabāko un efektīvāko risinājumu. 

Nereti šādās situācijās auto īpašnieki mēģina problēmu atrisināt saviem spēkiem, piemēram, izdauzot automašīnas stiklu vai mēģinot atlauzt durvis, taču jārēķinās, ka tas var radīt vēl lielākus bojājumus un līdz ar to arī izdevumus. Auto atslēgu serviss nodrošina, ka automašīnas durvju atvēršana notiek saudzīgi, izmantojot speciāli šim mērķim paredzētus instrumentus. 

Durvju atvēršana 
Rigassosserviss.lv strādā visu diennakti, katru dienu. Tas nozīmē, ka speciālisti ātri reaģēs uz izsaukumu un jums nevajadzēs ilgi pavadīt aiz aizslēgtām mājokļa durvīm! Jāpiebilst, zinošie un pieredzējušie servisa speciālisti var attaisīt dažāda veida un materiāla durvis. Nepieciešamības gadījumā tiek veikts arī durvju remonts. 

Ieskatieties, lai uzzinātu vairāk  https://rigassosserviss.lv/

 

Darba laiks

Atvērts

Pirmdiena: 00:00-24:00

Otrdiena: 00:00-24:00

Trešdiena: 00:00-24:00

Ceturtdiena: 00:00-24:00

Piektdiena: 00:00-24:00

Sestdiena: 00:00-24:00

Svētdiena: 00:00-24:00

Atrašanās vieta